Tanie loty do Kazachstanu. Już od 1425 zł!

WIĘCEJ Z TEJ KATEGORII

Jeśli polujecie na tanie loty do Kazachstanu, to z Wilna, Warszawy i Katowic polecimy za rozsądne pieniądze do Turkiestanu, Aktau, Ałmaty lub Astany. 

W ostatnim czasie nie rozpieszczają nas przewoźnicy z niskimi cenami za loty do krajów Azji Środkowej, a to głównie za sprawą sankcji nałożonych na Rosję. Kraj z wzajemnością nałożył sankcje na linie europejskie i te muszą latać do Azji Środkowej z pominięciem nieba nad Rosją, co wydłuża drogę, a co za tym idzie, podnosi koszty i ceny biletów. Dlatego oferta Turkish Airlines jest więcej niż ciekawa, bo w cenie biletu mamy 23-kilogramowy bagaż nadawany. Minusem jest to, że loty są z Wilna, ale o tym, jak tanio do niego dojechać, pisaliśmy tutaj i tutaj.

Tanie loty do Turkiestanu

Najtaniej polecimy do Turkiestanu, bo w popularnej wyszukiwarce Skyscanner znajdziemy loty już od 1425 zł. Przykładowe terminy to: 24.04-9.05, 26.04-9.05, 24.04.-11.05, 26.04-11.05, 3.05-13.05, 5.05-13.05, 3.05-20.05., 31.05-15.06. Wchodzą daty głównie kwiecień — maj — czerwiec.

Tanie loty do Kazachstanu

Tanie loty do Aktau

Za niewiele więcej (1439 zł) polecimy do nadkaspijskiego Aktau. Tu również królują terminy kwiecień-maj-czerwiec. Przykładowe dni wylotów: 17,18,20 kwietnia, powrotów 1,2,3,5 maja.

Tanie loty do Kazachstanu. Tanie loty do Aktau
Przykładowy termin na loty do Aktau.

Tanie loty do Ałmaty

Podobnie jak w przypadku Turkiestanu i Aktau, tu również płacimy około 1500 zł. Terminy podobne: kwiecień maj czerwiec. Jeśli chodzi o dawną stolicę Kazachstanu, to może być to kusząca oferta szczególnie dla tych, którzy myślą o odwiedzeniu Kirgistanu. Z Ałmaty w kilka godzin można dojechać do Biszkeku.

Tanie loty do Kazachstanu

Tanie loty do Astany

Z kronikarskiego obowiązku trzeba dodać, że możemy też dolecieć do Astany za 1440 złotych. Mamy jednak nadzieję, że nasz narodowy pośrednik, który oferuje połączenia do stolicy Kazachstanu, wkrótce rzuci pulę promocyjnych biletów, obejmujących sezon letni, których cena będzie konkurencyjna dla Turkish Airlines i wylotów z Wilna.

A może połączenie Open Jaw?

Obecna promocja na pewno jest interesująca dla tych, którzy chcą dolecieć do punktu A, a wrócić z punktu B (takiej możliwości nie da nam LOT). Poniżej przykład lotów na trasie Wilno — Aktau, Turkiestan — Wilno. Takie połączenie pozwala nam na swobodny przejazd przez Kazachstan lub przez Uzbekistan (trochę pisaliśmy o tym pomyśle tutaj)

Tanie loty do Kazachstanu

Tanie loty do Kazachstanu z Warszawy i Katowic?

Uwaga! Interesujące ceny na te połączenia można także znaleźć, ustawiając miasto wylotu Katowice lub Warszawę. Opcji z Wilna jest po prostu więcej, ale mozolne przeglądanie kalendarza na kwiecień, maj i czerwiec może sprawić, że przypasuje Wam wylot z Polski, jak w tym terminie lot z Katowic do Turkiestanu za 1574 zł. lub w tym na trasie Warszawa -Aktau za 1538 zł. Ułatwić Wam to może przeglądanie kalendarza cen na stronie Turkish Airlines. Tanie loty do Kazachstanu

OSTATNIE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj