Promocja LOT: tanie loty na Kaukaz, do Estonii, Mołdawii i na Łotwę

WIĘCEJ Z TEJ KATEGORII

Polskie Linie Lotnicze uruchomiły promocję noworoczną. Znajdziemy w niej loty do Baku, Rygi, Tallinna, Kiszyniowa, Tbilisi i Erywania.

Jak co roku w styczniu pojawia się nowa promocja LOT-u. Trzeba powiedzieć, że przewoźnik raczej nas nie rozpieszcza, bo oferuje promocyjne ceny na zakup lotów tylko do 31 maja, a bywało, że umożliwiał zakupy także na okres wakacyjny. Z okresu promocyjnego wyłączone są święta wielkanocne i majówka. Mimo wszystko, coś można dla siebie ustrzelić. W promocyjnych cenach polecimy do Rygi, Wilna, Tallinna, Kiszyniowa, Baku, Astany.

Promocja LOT. Tanie loty na Kaukaz

Promocja LOT

Powyżej widzicie ceny, które znajdziemy w serwisie przewoźnika. Jeśli ktoś szuka oszczędności, to może spróbować kupić bilet przez pośrednika, który jest tańszy. Np. wyszukiwarka skyscanner, polskojęzyczna wersja strony, lot do Baku w dniach 19-26.04, daje nam 78 zł oszczędności.

Promocja LOT: tanie loty na Kaukaz, do Estonii, Mołdawii i na Łotwę
Lot Warszawa-Baku

Co ciekawe, promocja nie obejmuje lotów do Tbilisi i Erywania, ale w systemie możemy znaleźć atrakcyjne ceny na połączenia do tych miast, właśnie w kwietniu i maju. Np. 8-15.05 wyprawa do stolicy Gruzji to koszt 621 zł:

Warszawa-Tbilisi

I w tym samym terminie lot do stolicy Armenii:

Promocja LOT: tanie loty na Kaukaz, do Estonii, Mołdawii i na Łotwę

OSTATNIE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj