Promocja Air Baltic. Loty do Tbilisi, Batumi, Erywania i Baku już od 413 zł

WIĘCEJ Z TEJ KATEGORII

Łotewski narodowy przewoźnik ogłosił promocję m.in. na loty na Kaukaz. Bilety możemy kupować do 10 listopada, a okres podróży obejmuje także sezon letni.

Wydaje się, że to przede wszystkim okazja dla mieszkańców północno-wschodniej Polski. Promocyjne ceny możemy bowiem znaleźć na połączenia z Rygi i Wilna. Co ciekawe w tym drugim przypadku lecimy z przesiadką przez… Rygę i w każdym z omawianych wariantów bilet jest tańszy niż gdybyśmy polecieli bezpośrednio ze stolicy Łotwy.

Okres objęty promocją to 15.01.2023-30.10.2023, a więc obejmuje sezon wakacyjny, gdzie z reguły bilety są droższe. 413 zł za Batumi, 417 zł za Tbilisi, 588 zł za Erywań można uważać za atrakcyjne. Do znalezienia jest też Baku za 590 zł. W cenie mamy ośmiokilogramowy bagaż podręczny. Poniżej kilka przykładowych dat (skyscanner.pl):

Wyszukiwanie promocyjnych dat umożliwi Wam miesięczny widok cen, dostępny na stronie przewoźnika. O możliwościach dojazdu na Litwę możecie poczytać tutaj.Promocja Air Baltic. Loty do Tbilisi, Batumi, Erywania i Baku już od 413 zł

OSTATNIE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj