Nici z Erywania? Wizz Air kasuje trasę z Polski [AKTUALIZACJA]

WIĘCEJ Z TEJ KATEGORII

Wygląda na to, że w tym sezonie nie polecimy z Katowic do Erywania. 

Pod koniec stycznia informowaliśmy, że tania linia lotnicza Wizz Air od 26 kwietnia rozpocznie regularne rejsy na trasie Katowice-Erywań. Każdy sobie ostrzył zęby na to połączenie, bo do Armenii dolecimy bezpośrednio z Polski jedynie LOT-em, który nie jest tani. Ci, którzy uważanie przyglądali się temu połączeniu, mogli zauważyć, że jest ono opatrzone w systemie adnotacją, że trasa oczekuje na zatwierdzenie regulacyjne. Z polskiego na nasze: oznacza to, że Wizz Air nie spełnił wszystkich formalności, aby uruchomić połączenie. To częsta praktyka przewoźnika.

Niestety takie postępowanie czasem się udaje (linia kompletuje odpowiednie dokumenty przed rozpoczęciem lotów na danej trasie), czasem nie. Wygląda na to, że między Katowicami a Erywaniem jednak nie polecimy (nie w najbliższym czasie). W systemie Wizz Air można znaleźć to połączenie, ale wszystkie bilety są „wyprzedane”.

Można powiedzieć tylko jedno: szkoda. Oczywiście będziemy monitorować sprawę i jeśli tylko Wizz Air wznowi sprzedaż biletów na tej trasie — poinformujemy Was.


Aktualizacja (19.03).

Wygląda na to, że Wizz Air walczy o utrzymanie połączenia. W sprzedaży ponownie pojawiły się bilety. Trzeba brać jednak poprawkę na to, że start regularnych lotów jest pod znakiem zapytania i dopóki nie poleci pierwszy samolot — niczego nie można być pewnym. 

OSTATNIE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj