Air Moldova będzie latać z Modlina do Kiszyniowa

WIĘCEJ Z TEJ KATEGORII

W sezonie zimowym z podwarszawskiego lotniska polecimy bezpośrednio do Kiszyniowa. Bilety w jedną stronę zaczynają się od 59 euro.

Narodowy przewoźnik Air Moldova rozpocznie wkrótce loty łączące Mołdawię z Polską. Co ciekawe, wybór na lotnisko docelowe, padł na Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin, który do tej pory był w 100% zdominowany przez irlandzkiego Ryanaira.

Wyloty z Mołdawii zaplanowano na 7 rano, przylot do Modlina godzinę później czasu miejscowego. Oznacza to, że lot potrwa dwie godziny. W drogę powrotną samoloty z Modlina wystartują o 8:50, a w Kiszyniowie wylądują o 11:45. W systemie można znaleźć już bilety na to połączenie. Ceny w taryfie PROMO zaczynają się od 59 euro. Rejsy mają odbywać się trzy razy w tygodniu.

Air Moldova jest liderem w sektorze lotnictwa cywilnego w Mołdawii. Linia ma swojej flocie siedem samolotów i obsługuje trasy do takich miejsc, jak Bolonia, Dublin, Frankfurt, Stambuł, Larnaka, Lizbona, Londyn, Mediolan, Moskwa, Paryż, Rzym, Wenecja, Werona, Tel Awiw, Sankt-Petersburg, Turyn, Praga, Tbilisi oraz loty sezonowe do Antalyi, Dalamanu, Tivatu, Heraklionu i Szarm el-Szejk.

Do tej pory bezpośrednie loty z Polski do Mołdawii oferowały Polskie Linie Lotnicze LOT.

OSTATNIE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj